Пункт Незламності в КЗО СЗШ№19 ДМР

У Дніпрі розповіли про роботу пункту незламності на базі СШ №19


У Дніпрі працюють Пункти незламності на базі районних адміністрацій, закладів соцзахисту, закладів загальної середньої освіти. Такі пункти створені у 40 школах, де є базові укриття. Саме в укритях і створюють належні умови під роботу згаданих пунктів, аби люди могли зігрітися, підзарядити телефони, зробити кип’яток тощо. Сьогодні, 2 січня, директор департаменту громадського порядку і цивільного захисту Олександр Чудновський відвідав Пункт незламності, який працює на базі СШ №19. Про це розповідає «Наше місто».

Пункт облаштовано в укритті. Місткість приміщення – до 500 осіб. За період блекаутів його відвідали біля 300 осіб. Приміщення облаштовано для основних потреб населення: є розетки, запаси води і їжі, генератор.

31 грудня надійшло повідомлення, що генератор вийшов зі строю, але протягом 2-х годин міська влада оперативно замінила його.

Олександр Чудновський відмітив, що Пункт незламності на базі СШ №19 облаштований усім необхідним для комфортного перебування під час блекауту.

 

У Дніпрі розповіли про роботу пункту незламності на базі СШ №19 У Дніпрі працюють Пункти незламності на базі районних адміністрацій, закладів соцзахисту, закладів загальної середньої освіти. Такі пункти створені у 40 школах, де є базові укриття. Саме в укритях і створюють належні умови під роботу згаданих пунктів, аби люди могли зігрітися, підзарядити телефони, зробити кип’яток тощо. Сьогодні, 2 січня, директор департаменту громадського порядку і цивільного захисту Олександр Чудновський відвідав Пункт незламності, який працює на базі СШ №19. Про це розповідає «Наше місто». Пункт облаштовано в укритті. Місткість приміщення – до 500 осіб. За період блекаутів його відвідали біля 300 осіб. Приміщення облаштовано для основних потреб населення: є розетки, запаси води і їжі, генератор. 31 грудня надійшло повідомлення, що генератор вийшов зі строю, але протягом 2-х годин міська влада оперативно замінила його. Олександр Чудновський відмітив, що Пункт незламності на базі СШ №19 облаштований усім необхідним для комфортного перебування під час блекауту.